Stag
baner
zobacz aktualności
FROMAR
20-329 Lublin
ul. Chemiczna 7
tel. 81 444 22 55

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje.

LUBTECH 2012 - Targi Techniki Motoryzacyjnej


 • DSC09360_1.JPGFROMAR i STAG na Targach Techniki Motoryzacyjnej LUBTECH 2012 w Lublinie

  Razem z naszym partnerem firmą  AC SA producentem sterowników LPG marki STAG, których jesteśmy wieloletnim dystrybutorem mieliśmy przyjemność spotkać się z wieloma z Państwa na Targach Techniki Motoryzacyjnej LUBTECH 2012. Dziękujemy za te owocne obustronnie spotkania.

  Targi Techniki Motoryzacyjnej LUBTECH odbyły się w dniach 19-21 października 2012 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Lublinie. Jest to jedyna we wschodniej Polsce impreza poświęcona w całości technice motoryzacyjnej i prezentująca  produkty firm krajowych i zagranicznych. Na stoisku firmy FROMAR prezentowane były najnowsze osiągniecia w dziedzinie techniki zasilania LPG samochodów benzynowych jak i diesla. Przedstawialiśmy szeroką gamę sterowników STAG do samochodów benzynowych z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim benzyny jak i samochodów z silnikami diesla. Na stoisku wraz z przedstawicielami producenta staraliśmy się udzielić wszystkim zwiedzającym  wyczerpujących informacji odnośnie instalacji autogaz i  możliwości konwersji pojazdów na zasilanie gazowe.

  Całości towarzyszyły nasze pokazy filmowe dotyczące m.in. prawidłowego montażu instalacji STAG, historii firmy AC  SA oraz przedsięwzięcia „Exlore World with STAG”: A także, STAG w Wyścigach Górskich 2008r, w Pucharze Kia 2008-2010 oraz Mistrzostwach Polski Rotax Max Chalange 2012r.

   W czasie trwania targów nasza firma wraz z Regionalnym Przedstawicielami Technicznymi Sławomirem Ciszewskim i Danielem Kosowskim przeprowadziła serię szkoleń technicznych, których celem było zaprezentowanie funkcjonalności i obsługi najnowszego sterownika sekwencyjnego wtrysku gazu STAG 4 Q-BOX. Główne szkolenie odbyło się w sobotę ale spotykaliśmy się z Państwem również w następnym dniu na naszym stoisku. Wiedzę zdobyło ponad 80 przedstawicieli warsztatów montujących instalację gazową STAG.
   
  Z przyjemnością informujemy również, że STAG 4 Q-BOX otrzymał w tym roku wyróżnienie w kategorii Produkt Roku Targów Techniki Motoryzacyjnej LUBTECH 2012.
   
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.